Laboratorinio ir pilotinio-pramoninio lygio technologijos

Bioenergy LT siūlo biotechnologijų sektoriuje veikiančioms įmonėms, mokslinių tyrimų institucijoms ir pavieniams suinteresuotiems asmenims išnaudoti turimą didžiulį gamybinių pajėgumų potencialą ir greičiau bei pigiau išplėsti savo technologijas, tobulinti jau turimus ar sukurti naujus biologinius produktus. Naudodamiesi sukaupta moksline tyrimų praktika, žiniomis ir mūsų technologinės įrangos pranašumais, mes kuriame bei vystome biotechnologinius procesus ir užsiimame kontraktine biologinių produktų gamyba.

Laboratorinio lygio proceso technologija yra svarbi mikrobiologinių, biotechnologinių ir biocheminių tyrimų dalis. Naudojant laboratorinio tūrio bioreaktorius, eksperimentuose optimizuotus procesus galima padidinti iki pilotinio-pramoninio lygio. Tuo tarpu, pilotinio-pramoninio masto procesus galima sumažinti iki laboratorinio lygio procesų, siekiant patobulinti gamybinį procesą. Tyrimo galimybes praplečia papildoma matavimo įranga (pO2, pH, temperatūros jutikliai ir kt.). Naudojant jutiklius galima valdyti įvairius parametrus, pvz., ištirpusio deguonies koncentraciją, deguonies perdavimo greitį, pH kitimą, reikiamos temperatūros palaikymą ir kt. Taip pat, priklausomai nuo biologinio proceso strategijos, maistinės medžiagos yra prieinamos bioproceso pradžioje arba pridedamos laikui bėgant, pavyzdžiui, tiekiant partiją nuolatinio proceso metu. Įranga yra puikiai pritaikyta mikroorganizmų auginimui kontroliuojamomis sąlygomis, kurios suteikia idealią aplinką ląstelių dalijimuisi ar konkretaus bioprodukto gamybai. Mūsų turimi laboratorinio lygio bioreaktoriai tinka mikrobiologinės fermentacijos (grybų, mielių ar bakterijų) procesams.

 

Norėdami gauti daugiau informacijos apie pilotinio ir pramoninio lygio technologiją, susisiekite su mumis: audrius@bioenergy.lt