Moksliniai tyrimai ir plėtra

Bioenergy LT mokslinė laboratorija sėkmingai dirba jau nuo 2013 metų. Šiuolaikinius mokslinius tyrimus leidžia atlikti moderni laboratorinė įranga, kuri, siekiant išlaikyti aukščiausio lygio mokslinį potencialą, yra kasmet atnaujinama. Laboratorijos darbuotojai – mikrobiologai ir biotechnologai – yra patyrę savo srities specialistai, kompetenciją nuolat keliantys įvairiuose nacionaliniuose bei tarptautiniuose mokymuose, konferencijose, seminaruose. Sukauptos žinios yra pritaikomos mikroorganizmų savybių nustatymui ir įvertinimui, naujų produktų kūrimui ir analizei.

Bioenergy LT komandos tikslas – tapti patikimu ir inovatyviu pasauliniu lyderiu biotechnologijų srityje ir kurti biologinius produktus, kurie padėtų tobulėti siekiant tvarių biotechnologinių sprendimų.

Bioenergy LT profesionalų komanda yra suinteresuota dalintis savo patirtimi ir žiniomis bei suteikia galimybę vartotojams naudotis mūsų paslaugomis. Esame laimingi, kad daugybę paslaugų galime suteikti ir pasiūlyti kitiems pramonės profesionalams ar privatiems vartotojams, kuriems reikia greitų, patikimų ir profesionalių rezultatų, kuriais jie galėtų pasitikėti.

Bioenergy LT bendradarbiauja su įvairiais universitetais, organizacijomis, asociacijomis. Bendradarbiavimas maksimaliai padidina įmonės kompetenciją ir sėkmės galimybę.

Bendradarbiavimas su Latvijos universitetu.

Bendradarbiavimas su Vytauto Didžiojo universitetu.

Bendradarbiavimas su Vilniaus universitetu, Gyvybės mokslų centru.

Bendradarbiavimas su Vroclavo universitetu, Lenkija.

Bendradarbiavimas su U.A.S. Umwelt-und Agrarstudien, Vokietija.

Bendradarbiavimas su Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnyba.

Bendradarbiavimas su Lietuvos agrarinių ir miškų mokslų centru.

Partnerystė su SEGES Innovation, Danija.

Lietuvos biotechnologų asociacijos nariai.

Lietuvos ekologinių ūkių asociacijos nariai.

Lietuvos mikrobiologų draugijos nariai.

Asociacijos CropLife Lietuva nariai.