26 Oct 2023

Sutikite Bioenergy LT komandą “Agritechnica” parodoje!

Po ilgos pertraukos AGRITECHNICA pagaliau sugrįžo ir Bioenergy LT komanda džiaugiasi galėdama joje dalyvauti. Maloniai kviečiame prisijungti prie mūsų didžiausioje pasaulyje žemės ūkio technikos ir technologijų parodoje Hanoveryje ir apsilankyti Bioenergy LT stende 09C14.

AGRITECHNICA – tai paroda, kurioje pristatoma pasaulinė žemės ūkio technikos pramonė ir aptariama augalininkystės ateitis. Turėsite galimybę susipažinti su naujausiais inovatyviais produktais ir technologiniais pasiekimais. Susitikite su tarptautiniais ekspertais ir pasisemkite vertingų žinių iš jų patirties. 

Parodoje galėsite užmegzti ryšius su įvairiomis žemės ūkio pramonės įmonėmis, dalyvauti diskusijose apie aktualias problemas, tendencijas ir strategijas, rasti sprendimų, kaip palengvinti žemės ūkio įsipareigojimus ir padidinti žemės ūkio efektyvumą.

Renginyje bus gyvai demonstruojama kaip pasitelkiama mašininio mokymosi ir dirbtinio intelekto technologijos ūkininkavimui. “Smart Farming Scouts” komanda įvertins jūsų ūkio būklę ir kartu su jumis nustatys jūsų ūkio poveikį aplinkai. Naudojant mašininį mokymąsi ir dirbtinį intelektą padės jums įvertinti kaip padidinti derlių ir sumažinti poveikį aplinkai.

Ateityje bus labai svarbu didinti produktyvumą kuo mažiau naudojant agresyvias gamybos priemones ir saugant aplinką. AGRITECHNICA siekia pristatyti idėjas ir sprendimus, kaip padidinti ekologinių ūkių produktyvumą.

Pasaulinės žemės ūkio gamybos sėkmei įtakos turi daug veiksnių. Be vietos, rinkų, techninės pažangos ir logistikos, vis svarbesnį vaidmenį gamyboje ir investicijose vaidina aplinkos, klimato reguliavimo aspektai.

Apsirūpinimo maistu užtikrinimas tebėra pagrindinis žemės ūkio uždavinys, ypač atsižvelgiant į pasikartojančias maisto krizes. Labai svarbu užtikrinti ilgalaikį aprūpinimą maistu. Turime teikti pirmenybę tvariam gamtos išteklių, tokių kaip dirvožemis, vanduo, atmosfera ir biologinė įvairovė, naudojimui.

Norint gauti didelį ir tvarų derlių bei produktyvumą, būtina integruoti žinias, inovacijas ir technologijas. Tiksliosios žemdirbystės metodų, tokių kaip pasėlių stebėsena, dirvožemio žemėlapių sudarymas ir kintamų normų technologijos diegimas gali padėti ūkininkams optimizuoti sąnaudas ir sumažinti nuostolius.

Be to, atsinaujinančiųjų energijos šaltinių, pavyzdžiui, saulės kolektorių ir vėjo turbinų, naudojimas gali padėti ūkininkams sumažinti anglies dvideginio pėdsaką ir kartu sutaupyti energijos sąnaudų.

Apibendrinant galima teigti, kad AGRITECHNICA yra puiki galimybė ūkininkams, mokslininkams, politikams ir pramonės ekspertams susitikti beir aptarti augalininkystės ateitį. 
Nekantriai laukiame susitikimo su jumis Bioenergy LT stende 09C14.